Puella to po łacinie kobieta. Nasz klub to nasza praca i pasja - część naszego życia. Staramy się tworzyć wyjątkowe, przyjazne miejsce dla wszystkich kobiet. Nie jest łatwo pisać o własnym klubie, więc przeczytajcie to, co napisali o nas inni. Najlepiej będzie, jak same nas odwiedzicie i ocenicie.

Pismo „Twój Styl”:

W siłowni chcemy czuć się swobodnie. Bez skrępowania ćwiczyć w obcisłym kostiumie, nie troszczyć się o zmierzwioną fryzurę, brak makijażu czy słabszą formę. I co tu kryć, nie oglądać popisujących się muskulaturą panów. To miejsce, gdzie zajmiesz się poprawianiem kondycji w damskim gronie. W warszawskim fitness klubie Puella czeka na Ciebie aerobik, zajęcia choreograficzne oraz nieco bardziej nastawione na relaks joga i pilates. Są też zajęcia dla kobiet w ciąży,oraz treningi dla młodych mam, na które można przyprowadzać dzieci. Też będą mogły poćwiczyć.

Pismo „Body Life”:

W Polsce działa kilkadziesiąt klubów fitness przeznaczonych tylko dla kobiet. Wydawałoby się, że ta koncepcja zdążyła w ciągu ostatnich lat okrzepnąć trudno będzie wymyślić coś oryginalnego. A jednak. Klub dla kobiet o wdzięcznej nazwie Puella, który powstał w Warszawie, proponuje jeszcze inną, interesującą wizję fitnessu dla tej grupy docelowej. Atrakcyjnie urządzony klub, dopracowany pod względem plastycznym, mieści na ponad 400 m2 dwie sale do zajęć grupowych, siłownię, szatnię, saunę, solarium. Przyjazne pastelowe kolory i umiarkowanie nowoczesna, dynamiczna stylistyka zapraszają do wnętrza. Zachęcający jest wybór zajęć: od form tradycyjnych, jak Fat Burning, TBC, ABS, przez lekcje ze sztangami, piłkami, jogę po zajęcia choreograficzne. Wśród osób starszych szczególnym zainteresowaniem cieszy się Gimnastyka o profilu rehabilitacyjnym prowadzona przez wykwalifikowanego rehabilitanta. Sprawdza się też pomysł zajęć fitness dla pań w każdym wieku, zajęć dla kobiet w ciąży oraz dla mam z maluszkami.