instruktorzy siłowni
 • Jacek Kaczorek

  Jacek Kaczorek

  Absolwent AWF o specjalizacji: wychowanie fizyczne i zdrowotne. Jest dyplomowanym instruktorem w podnoszeniu ciężarów i w kulturystyce, instruktorem gimnastyki oraz ratownikiem WOPR. Jacek posiada certyfikat ukończenia kursu masażu I stopnia, certyfikat uczestnictwa w szkoleniu “Aktywne 9 miesięcy” oraz patent sternika motorowodnego. Jego zainteresowania to kulturystyka, pływanie, windsurfing, narty ze snowboardem, turystyka, fotografia i komputery. Posiada 15 letnie doświadczenie trenera na siłowni. W życiu prywatnym oddany tata dwóch córeczek Zuzi i Zosi. Jacek prowadzi również treningi indywidualne (termin uzgodniony z Klientką).

 • Maciej Teodorczuk

  Maciej Teodorczuk

  Absolwent Wyższej Szkoły Turystyki i Rekreacji im. Mieczysława Orłowicza w Warszawie o specjalizacji Zarządzanie Sportem i Rekreacją. Od dziecięcych lat związany ze sportem z licznymi sukcesami. Maciej ma wieloletnie doświadczenie w treningach wydolnościowych oraz siłowych, do jakich niewątpliwie możemy zaliczyć sporty walk oraz cross-fit. Posiada ukończone liczne kursy takie jak kurs instruktora rekreacji ruchowej o specjalności kulturystyka oraz kurs treningu funkcjonalnego. Maciej posiada duże doświadczenie jako instruktor siłowni. Posiada również szeroką wiedzę na temat dietetyki i suplementacji. W czasie wolnym preferuje aktywny wypoczynek np. grę w piłkę nożną oraz squasha. Resztę czasu wolnego poświęca swoim bliskim, rodzinie i przyjaciołom. Jako osoba  bardzo poukładana jest zwolennikiem dokładnie zaplanowanego treningu i konsekwentnego dążenia do wcześniej ustalonych celów. 

 • Karol Wiśniewski

  Karol Wiśniewski

  Absolwent wychowania fizycznego w Wyższej Szkole Kultury Fizycznej i Turystyki, instruktor kulturystyki Polskiego Związku Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego. Ukończył specjalizację z zakresu gimnastyki korekcyjno - kompensacyjnej. Ratownik WOPR i żeglarz jachtowy. Ma wieloletnią praktykę w prowadzeniu treningów na siłowni, doświadczenie w zakresie kształtowania sylwetki oraz bogatą wiedzę z zakresu dietetyki i suplementacji. Posiada certyfikat uczestnictwa w szkoleniu “Aktywne 9 miesięcy”. Z zamiłowaniem uprawia turystykę, wspinaczkę górską, narciarstwo i windsurfing. Przez kilka lat trenował pływanie oraz karate kyokushin. Karol prowadzi również treningi indywidualne (termin uzgodniony z Klientką).

instruktorzy zajęć
 • Tatiana Grzelak

  Tatiana Grzelak

  Ma wieloletnie doświadczenie w szkoleniu sportowym. Pracowała z dziećmi i dorosłymi. Zajmowała się szkoleniem karate. Wielokrotna mistrzyni Ukrainy w karate Shotokan. Wielokrotna medalistka mistrzostw międzynarodowych i instruktorka zajęć fitness. Posiada kwalifikacje oraz doświadczenie trenera fitness i trenera personalnego. Jej ulubione formy ruchu to zajęcia wzmacniające i te, zawierające elementy sztuk walki np. taebo. Prywatnie mama Mai i Olafa , niepoprawna optymistka. Lubi stawiane jej wyzwania, nigdy się nie poddaje. I to samo stara się przekazać na swoich zajęciach. Myślisz, ze nie dasz rady? Przyjdż do Tatiany :)

 • Mateusz Hajda

  Mateusz Hajda

  Student wychowania fizycznego, od najmłodszych lat związany ze sportem. Pasjonat fitnessu i sportu. Jest również instruktorem kulturystyki, pływania i narciarstwa. Ukończył liczne szkolenia fitness i wiecznie stara się nauczyć czegoś nowego. Fitness stał się dla niego sposobem na życie, pozwala utrzymać sprawne ciało, wysoki poziom energii jak i dobre samopoczucie. Uwielbia kontakt z ludźmi, zaraża ich pozytywną energią. Dobra zabawa i efektywny trening, radość i satysfakcja uczestników dają mu ogromną motywację do działania. Jako instruktor zwraca szczególną uwagę na poprawną technikę wykonywania ćwiczeń. Jest wymagający, przez co jego zajęcia są wyjątkowo efektywne i intensywne.

 • Angelika Jeżewska

  Angelika Jeżewska

  Absolwentka SGGW na Wydziale Ochrony Środowiska. Instruktorka fitness od 2005 roku, W latach 2010-2015 Prezenter i Trener Reebok University Polska. Obecnie współzałożycielka i trener szkoły Fitness University. Ukończyła liczne kursy w szkołach fitness w Polsce. Bierze czynny udział w licznych konwencjach i warsztatach aby stale podnosić swoje umiejętności. Jako trener posiada doświadczenie w prowadzeniu zajęć zarówno dla bardziej opornych, jak i wymagających, a swoją cierpliwością i uśmiechem potrafi każdego zmotywować do regularnych ćwiczeń. Dzięki temu świetnie nawiązuje kontakt z uczestniczkami swoich zajęć i potrafi ich zarazić swoją pasją i optymizmem.

 • Iza Janusz JoYzi

  Iza Janusz JoYzi

  Absolwentka SGH na kierunku Coaching. Od najmłodszych lat pasjonatka tańca. Jej specjalnością jest Reggaeton, Dancehall, Salsa i Bachata. Certyfikowany Instruktor Zumba Fitness, należący do sieci ZIN. Swoje umiejętności cały czas doskonali na licznych konwencjach i warsztatach tanecznych. Uwielbia pracę z ludźmi, zawsze uśmiechnięta i pełna pozytywnej energii. Dużą uwagę przywiązuje do dobrej zabawy, dzięki czemu jej zajęcia to 100% frajdy!

 • Maja Korzeniowska-Wrońska

  Maja Korzeniowska-Wrońska

  Od najmłodszych lat związana z tańcem i sportem. Nauczyciel tańca, trener, choreograf. Była tancerką zawodowej grupy Volt, 15 lat pracowała w Egurrola Dance Studio, jako Starszy Instruktor. Maja jest zawodowym sędzią Freestyle PZST, posiada specjalizację Instruktora Sportu w Tańcu Sportowym, specjalizację instruktora fitness, jest certyfikowanym instruktorem Zumby w tym i Zumby Toning oraz Master Trenerem metody Gravity®, prowadziła mistrzowski taneczny zespół dziecięcy „Luzik” oraz młodzieżową grupę „V4”.

 • Małgosia Niemczyk

  Małgosia Niemczyk

  Absolwentka AWF o specjalizacji drugiego stopnia: rehabilitacja lecznicza. Małgosia ukończyła liczne kursy jogi, tai-chi oraz pilatesu. Posiada duże doświadczenie w prowadzeniu zajęć rehabilitacyjnych w klubach sportowych oraz w prowadzeniu kinezyterapii w szpitalach. Specjalizuje się w różnych formach gimnastyki dla kobiet, zwłaszcza dla tych zawsze młodych. Z zamiłowaniem oddaje się uprawianiu sportów takich jak narciarstwo, żeglarstwo i kajakarstwo. Uwielbia podróże i turystykę pieszą. Prywatnie jest gorącą propagatorką i animatorką zdrowego i aktywnego stylu życia.

 • Dorota Saganowska

  Dorota Saganowska

  Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, magister fizjoterapii. Ukończyła kursy specjalistyczne takie jak Kinesiology Taping II stopnia oraz PNF (reedukacja nerwowo-mięśniowa). W programie ćwiczeń zawiera elementy metody PNF oraz treningu motorycznego. Doświadczenie w prowadzeniu grup zdobywała w jednostkach klinicznych warszawskich placówek szpitalnych i w trakcie kariery zawodniczej (przez wiele lat związana z warszawskim AWF jako aktywna siatkarka II ligii kobiet). Prywatnie pozytywnie zakręcona. Uwielbia sport, a elementy ukochanej siatkówki traktuje jako jedno z narzędzi w prowadzeniu zajęć.

 • Kasia Sempolska

  Kasia Sempolska

  Doktor Nauk o Kulturze Fizycznej, certyfikowany terapeuta Integracji Sensorycznej, autorka programów “Aktywne 9 Miesięcy” oraz “Klub Aktywnej Mamy”, instruktorka rekreacji ruchowej, animatorka Sportu dla Wszystkich, wykładowca akademicki. Samodzielnie opracowała programy treningowe dla kobiet, dzięki którym stało się możliwe utrzymanie doskonałej kondycji w czasie ciąży oraz powrót do dawnej sprawności po porodzie. Kasia programy przetestowała na sobie będąc w ciąży ze swoimi dziećmi a potem czynnie uczestnicząc w prowadzonych przez siebie zajęciach. Jej zawód związany jest z jej pasją, stąd w ramach i poza wykonywaną pracą interesuje się formami ruchu należącymi do stylu Body&Mind (ciało&umysł) takimi jak joga, pilates czy Body Ball

 • Emilia Sobolewska

  Emilia Sobolewska

  Od 2012r. magister fizjoterapii, obecnie w trakcie studiów doktoranckich na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz studiów podyplomowych z „ Dietetyki w chorobach wewnętrznych i metabolicznych”. Ukończyła liczne kursy doszkalające m.in. PNF (Torowanie nerwowo-mięśniowe), Wady postawy, Kinesiology Taping, Ocena neurorozwojowa niemowląt oraz kursy terapii manualnej. Na co dzień zajmuje się pacjentami z deficytami neurologicznymi, problemami ortopedycznym oraz wadami postawy. Cechuje ją optymizm, cierpliwość i wytrwałość. Jest zawsze uśmiechnięta i potrafi przekonać swoich podopiecznych do wytężonej pracy.

 • Asia Stępkowska

  Asia Stępkowska

  Instruktor sportu o specjalności fitness. Uczestniczka wielu konwencji i warsztatów m. in. Profi Fitness, Reebok University, Circus Fitness Convention. Jej ulubine zajęcia to Step, Fat Burning oraz Stretching. Specjalizuje się w zajęciach wzmacniających i w ćwiczeniach równoważnych. Pełna pasji i pozytywnej energii. Kocha pracę z ludźmi, życie, muzykę, kino oraz spotkania z przyjaciółmi. Swoim zapałem potrafi zmobilizować do dużego wysiłku.

 • Magdalena Szast

  Magdalena Szast

  Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej na kierunku psychodietetyka. Od 1997 roku instruktor rekreacji ruchowej. Miłośniczka nurtu body & mind. Po 20 latach pracy w korporacjach przewartościowała i zrewolucjonizowała swoje życie. Zafascynowana jogą, najstarszą gimnastyką cielesno-mentalną. Podczas zajęć zwraca szczególną uwagę na ustawienie kręgosłupa oraz na mięśnie stabilizujące postawę. Posiada certyfikat MENiS z licencją profesjonalnej masażystki. Uczestniczka szkoleń i konwencji z zakresu body & mind, m.in. OM Pilates School Mat I , Mat II, Pilates Small Ball, Bands and Rollers, Body Ball, Stretching, Zdrowy Kręgosłup wg SSA. Jako pulchna nastolatka zawsze walczyła o lepszą figurę i wyższą samoocenę. Odkryła, że ćwiczenia fizyczne to droga do lepszego samopoczucia i samoakceptacji. Powoli ruch stawał się jedną z jej pasji. Pasjonatka biegania i metody pilates. Pasja i praca to teraz dla niej sposób na życie. Prywatnie mama 2 córek, miłośniczka psów i przyjaciółka dzikiej przyrody.

 • Marzena Urbańska

  Marzena Urbańska

  Absolwentka AWF, instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalizacją fitness, wieloletnia zawodniczka Kadry Narodowej, kilkukrotna mistrzyni Polski w gimnastyce sportowej oraz medalistka międzynarodowych zawodów gimnastycznych. Marzena od ponad 20 lat pracuje w zawodzie instruktora fitness. Jako instruktorka ukończyła liczne warsztaty w najważniejszych ośrodkach szkoleniowych w Polsce. Jej podstawowe zalety to znakomita technika wynikająca ze sportowych dokonań, entuzjazm, wszechstronność oraz ponadprzeciętne poczucie humoru. W wolnym czasie uwielbia tańczyć i interesuje się baletem.

 • Anita Wleklińska

  Anita Wleklińska

  Założycielka Akademii i prekursor metody Gordona. Obecnie uważana za eksperta w zakresie umuzykalniania dzieci i niemowląt. Ukończyła pedagogikę o kierunkowej specjalności nauczania muzyki według E.E. Gordona na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, członek Polskiego Towarzystwa E.E. Gordona. Prywatnie wokalistka, współpracuje z założycielami i propagatorami metody Gordona przy tworzeniu licznych audycji i koncertów dla najmłodszych. Obecnie zajmuje się prowadzeniem warsztatów szkoleniowych dla osób zajmujących się edukacją niemowląt i dzieci do lat 6, współpracuje także ze stowarzyszeniem „Usłyszeć Świat” zrzeszającym dzieci i rodziców z niedosłuchem próbując przenosić metodę Gordona i właściwą technikę wokalną (technika mixu) na tory rehabilitacyjnych działań wspierających rozwój mowy u dzieci z problemami słuchowymi.