instruktorzy siłowni
 • Jacek Kaczorek

  Jacek Kaczorek

  Absolwent AWF o specjalizacji: wychowanie fizyczne i zdrowotne. Jest dyplomowanym instruktorem w podnoszeniu ciężarów i w kulturystyce, instruktorem gimnastyki oraz ratownikiem WOPR. Jacek posiada certyfikat ukończenia kursu masażu I stopnia, certyfikat uczestnictwa w szkoleniu “Aktywne 9 miesięcy” oraz patent sternika motorowodnego. Jego zainteresowania to kulturystyka, pływanie, windsurfing, narty ze snowboardem, turystyka, fotografia i komputery. Posiada 18 letnie doświadczenie trenera na siłowni. W życiu prywatnym oddany tata dwóch córeczek Zuzi i Zosi. Jacek prowadzi również treningi indywidualne.

 • Maciej Teodorczuk

  Maciej Teodorczuk

  Absolwent Wyższej Szkoły Turystyki i Rekreacji im. Mieczysława Orłowicza w Warszawie o specjalizacji Zarządzanie Sportem i Rekreacją. Od dziecięcych lat związany ze sportem z licznymi sukcesami. Maciej ma wieloletnie doświadczenie w treningach wydolnościowych oraz siłowych, do jakich niewątpliwie możemy zaliczyć sporty walk oraz cross-fit. Posiada ukończone liczne kursy takie jak kurs instruktora rekreacji ruchowej o specjalności kulturystyka oraz kurs treningu funkcjonalnego. Maciej posiada duże doświadczenie jako instruktor siłowni. Posiada również szeroką wiedzę na temat dietetyki i suplementacji. W czasie wolnym preferuje aktywny wypoczynek np. grę w piłkę nożną oraz squasha. Resztę czasu wolnego poświęca swoim bliskim, rodzinie i przyjaciołom. Jako osoba  bardzo poukładana jest zwolennikiem dokładnie zaplanowanego treningu i konsekwentnego dążenia do wcześniej ustalonych celów. Maciek prowadzi również treningi indywidualne.

 • Karol Wiśniewski

  Karol Wiśniewski

  Absolwent wychowania fizycznego w Wyższej Szkole Kultury Fizycznej i Turystyki, instruktor kulturystyki Polskiego Związku Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego. Ukończył specjalizację z zakresu gimnastyki korekcyjno - kompensacyjnej. Ratownik WOPR i żeglarz jachtowy. Ma wieloletnią praktykę w prowadzeniu treningów na siłowni, doświadczenie w zakresie kształtowania sylwetki oraz bogatą wiedzę z zakresu dietetyki i suplementacji. Posiada certyfikat uczestnictwa w szkoleniu “Aktywne 9 miesięcy”. Z zamiłowaniem uprawia turystykę, wspinaczkę górską, narciarstwo i windsurfing. Przez kilka lat trenował pływanie oraz karate kyokushin. Karol prowadzi również treningi indywidualne.

instruktorzy zajęć
 • Agnieszka Lachowska (Agnes)

  Agnieszka Lachowska (Agnes)

  Dyplomowana instruktorka sportu i rekreacji ruchowej. Członkini kadry Polish Fitness Academy. Przygodę ze sportem zaczęła mając 6 lat. Wielokrotna medalistka mistrzostw młodzików w Taekwon-do. Poza sportem jej największym zamiłowaniem jest taniec. Treningi z Agnieszką, to nie tylko technika ukierunkowana na rozwój i wzmocnienie mięśni, ale także pomysłowe choreografie. Dążąc do perfekcji czynnie bierze udział w wielu międzynarodowych konwencjach i szkoleniach fitness, a także warsztatach i festiwalach tanecznych czerpiąc wiedzę od najlepszych na świecie.

 • Iza Janusz (JoYzi)

  Iza Janusz (JoYzi)

  Absolwentka SGH na kierunku Coaching. Od najmłodszych lat pasjonatka tańca. Jej specjalnością jest Reggaeton, Dancehall, Salsa i Bachata. Certyfikowany Instruktor Zumba Fitness, należący do sieci ZIN. Swoje umiejętności cały czas doskonali na licznych konwencjach i warsztatach tanecznych. Uwielbia pracę z ludźmi, zawsze uśmiechnięta i pełna pozytywnej energii. Dużą uwagę przywiązuje do dobrej zabawy, dzięki czemu jej zajęcia to 100% frajdy!

 • Iga Cenajek

  Iga Cenajek

  Absolwentka SGGW po kierunku Technologia Żywności i Żywienie Człowieka. Ukończyła kurs I stopnia Dietetyki i Odchudzania. Instruktor sportu ze specjalnością Pilates. Lubi kontakt z ludźmi, a uśmiech uczestników zajęć daje jej wielką satysfakcję. Interesuje się różnymi formami ruchu, począwszy od baletu, poprzez obecnie ulubioną jogę, na ćwiczeniach siłowych kończąc. Na zajęciach zwraca szczególną uwagę na technikę ćwiczeń oraz kontrolę swojego ciała. Prywatnie jest fanką psów oraz dobrej książki, a wolne chwile spędza eksperymentując w kuchni.

 • Karol Czerwiński

  Karol Czerwiński

  Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego, mgr wychowania fizycznego. Przez piętnaście lat trenował skoki do wody. Wielokrotny mistrz Polski, piąty na Mistrzostwach Europy, drugi oraz trzeci na Pucharze Europy. Od 2009 r. instruktor rekreacji ruchowej fitness. Uwielbia prowadzić zajęcia choreograficzne oraz wszelkiego rodzaju zajęcia wzmacniające. Dodatkowo jest instruktorem pływania, snowboardu i windsurfingu oraz trenerem przygotowania motorycznego dla zawodników judo. Jeśli lubisz się zmęczyć, przyjdź do Karola na zajęciaOn zarazi Cię zamiłowaniem do sportu i aktywności ruchowej. 

 • Tatiana Grzelak

  Tatiana Grzelak

  Ma wieloletnie doświadczenie w szkoleniu sportowym. Pracowała z dziećmi i dorosłymi. Zajmowała się szkoleniem karate. Wielokrotna mistrzyni Ukrainy w karate Shotokan. Wielokrotna medalistka mistrzostw międzynarodowych i instruktorka zajęć fitness. Posiada kwalifikacje oraz doświadczenie trenera fitness i trenera personalnego. Jej ulubione formy ruchu to zajęcia wzmacniające i te, zawierające elementy sztuk walki np. taebo. Prywatnie mama Mai i Olafa , niepoprawna optymistka. Lubi stawiane jej wyzwania, nigdy się nie poddaje. I to samo stara się przekazać na swoich zajęciach. Myślisz, ze nie dasz rady? Przyjdż do Tatiany :)

 • Mateusz Hajda

  Mateusz Hajda

  Student wychowania fizycznego, od najmłodszych lat związany ze sportem. Pasjonat fitnessu i sportu. Jest również instruktorem kulturystyki, pływania i narciarstwa. Ukończył liczne szkolenia fitness i wiecznie stara się nauczyć czegoś nowego. Fitness stał się dla niego sposobem na życie, pozwala utrzymać sprawne ciało, wysoki poziom energii jak i dobre samopoczucie. Uwielbia kontakt z ludźmi, zaraża ich pozytywną energią. Dobra zabawa i efektywny trening, radość i satysfakcja uczestników dają mu ogromną motywację do działania. Jako instruktor zwraca szczególną uwagę na poprawną technikę wykonywania ćwiczeń. Jest wymagający, przez co jego zajęcia są wyjątkowo efektywne i intensywne.

 • Dorota Izdebska

  Dorota Izdebska

  Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego oraz Universidad Autonoma de Madrid. Dyplomowana instruktorka sportu i rekreacji ruchowej Polskiej Akademii Sportu. Szkoleniowiec, egzaminator kursów na instruktora fitness (Polish Fitness Academy, Polska Akademia Sportu, Go Work, Centrum Aktywizacji Zawodowej), instruktor warsztatowy, instruktor fitness, instruktor tańca powietrznego. Uczestniczka programu rozrywkowego Mam Talent. Z tańcem związana od wczesnych lat młodości. Występowała na deskach teatrów Sabat, IMKA, Cabriola, klubu Capitol. Z fitnessem związana od 2010 r. Do swoich największych osiagnieć zawodowych zalicza wyszkolenie ponad 400 instruktorów fitness. Z zawodu agent nieruchomości. Dorota jest bardzo żywiołowa oraz zaangażowana w swoją pracę. Uważa, że tylko wysokie wymagania wobec siebie i uczestniczek zajęć są motorem do osiągnięcia wymarzonego celu.

 • Angelika Jeżewska

  Angelika Jeżewska

  Absolwentka SGGW na Wydziale Ochrony Środowiska. Instruktorka fitness od 2005 roku, W latach 2010-2015 Prezenter i Trener Reebok University Polska. Obecnie współzałożycielka i trener szkoły Fitness University. Ukończyła liczne kursy w szkołach fitness w Polsce. Bierze czynny udział w licznych konwencjach i warsztatach aby stale podnosić swoje umiejętności. Jako trener posiada doświadczenie w prowadzeniu zajęć zarówno dla bardziej opornych, jak i wymagających, a swoją cierpliwością i uśmiechem potrafi każdego zmotywować do regularnych ćwiczeń. Dzięki temu świetnie nawiązuje kontakt z uczestniczkami swoich zajęć i potrafi ich zarazić swoją pasją i optymizmem.

 • Marzena Kiefer

  Marzena Kiefer

  Absolwentka Zarządzania i Marketingu na SGH, certyfikowany nauczyciel jogi (certyfikat RYT 200, akredytowany przez międzynarodową organizację Yoga Alliance). Swoją przygodę zaczęła 17 lat temu od jogi Iyengara. W 2014 roku odkryła jogę Vinyasę czyli połączenie ruchu z oddechem. Joga dla Marzeny to nie tylko praktyka fizyczna, ale również styl życia oraz lek na współczesne dolegliwości. Uczestniczka warsztatów prowadzonych przez doświadczonych nauczycieli. Interesuje się jogą hormonalną oraz uważnością (mindfulness) i jej wpływem na życie codzienne.

 • Maja Korzeniowska-Wrońska

  Maja Korzeniowska-Wrońska

  Od najmłodszych lat związana z tańcem i sportem. Nauczyciel tańca, trener, choreograf. Była tancerką zawodowej grupy Volt, 15 lat pracowała w Egurrola Dance Studio, jako Starszy Instruktor. Maja jest zawodowym sędzią Freestyle PZST, posiada specjalizację Instruktora Sportu w Tańcu Sportowym, specjalizację instruktora fitness, jest certyfikowanym instruktorem Zumby w tym i Zumby Toning oraz Master Trenerem metody Gravity®, prowadziła mistrzowski taneczny zespół dziecięcy „Luzik” oraz młodzieżową grupę „V4”.

 • Klaudia Krupa

  Klaudia Krupa

  Absolwentka Zdrowia Publicznego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalnością fitness. Pomysły i wiedzę czerpie z licznych konwencji i szkoleń. Od kilku lat jest pasjonatką fitnessu, zaś do jej najbardziej ulubionych zajęć należą wszelkie formy wzmacniające oraz poprawiające kondycję. Stara się, aby każde jej zajęcia były bardzo efektywne i różnorodne. W pracy instruktora nabrała pozytywnego dystansu do siebie i innych. Uważa, że ograniczenia często stawiamy sobie sami, dlatego początki ze sportem są zawsze trudne. Prywatnie kocha podróże, dobre jedzenie i kino.

 • Małgosia Niemczyk

  Małgosia Niemczyk

  Absolwentka AWF o specjalizacji drugiego stopnia: rehabilitacja lecznicza. Małgosia ukończyła liczne kursy jogi, tai-chi oraz pilatesu. Posiada duże doświadczenie w prowadzeniu zajęć rehabilitacyjnych w klubach sportowych oraz w prowadzeniu kinezyterapii w szpitalach. Specjalizuje się w różnych formach gimnastyki dla kobiet, zwłaszcza dla tych zawsze młodych. Z zamiłowaniem oddaje się uprawianiu sportów takich jak narciarstwo, żeglarstwo i kajakarstwo. Uwielbia podróże i turystykę pieszą. Prywatnie jest gorącą propagatorką i animatorką zdrowego i aktywnego stylu życia.

 • Magdalena Nocuń

  Magdalena Nocuń

  Absolwentka fizjoterapii oraz wychowania fizycznego na katowickiej i warszawskiej AWF. Instruktor rekreacji ruchowej o specjalności fitness, instruktor sportu z kulturystyki, koszykówki i żeglarstwa deskowego. Z branżą fitness związana od ponad 10 lat. Ukończyła liczne kursy fitness w tym: szkolenia w zakresie oceny funkcjonalnej FMS, treningu funkcjonalnego i proprioceptywnego, poizometrycznej relaksacji mięśni, metody pilates, metody E. Franklina, koncepcji anatomy trains, tapingu mięśniowo-powięziowego, terapii manualnej FDM. Prowadząc zajęcia koncentruje się na nauczaniu prawidłowego/bezpiecznego ruchu, który jest jednym z fundamentów sprawności i zdrowia.

 • Tatiana Potapova

  Tatiana Potapova

  Absolwentka Państwowej Szkoły Baletowej i Uniwersytetu Humanistyki na kierunku Taniec Współczesny. Po zakończeniu kariery tanecznej całą swoją uwagę skupiła na zdrowym trybie życia i prowadzeniu zajęć. Absolwentka Akademii Zdrowego Kręgosłupa ProFi School, posiada certyfikaty ukończenia szkoleń z zakresu body & mind: instruktorka zajęć metody Pilates (Mat I, Mat II), Stretching, Pilates Body Ball, Small Ball, Bands and Rollers. Od ponad 12 lat aktywnie praktykuje jogę Vinyasa Flow. Dzięki temu nauczyła się słuchać potrzeb ludzkiego ciała. Teraz całą swoją wiedzę i doświadczenie stara się przekazywać uczestnikom swoich zajęć, w które wkłada dużo serca i energii.

 • Gabrysia Runowiecka

  Gabrysia Runowiecka

  Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Fizjoterapia, obecnie studentka AWF na kierunku Fizjoterapia (studia magisterskie). Sport to jej największa pasja. Jej przygoda z fitnessem rozpoczęła się w naszym klubie, gdzie jako nastolatka uczęszczała na zajęcia grupowe. Posiada tytuł instruktora fitness Polskiej Akademii Sportu. Oprócz prowadzenia intensywnych i wymagających zajęć, na których uwielbia porządnie zmęczyć uczestników i siebie, jest pasjonatką pilatesu. Również jako fizjoterapeutka bardzo chętnie prowadzi wszelkie zajęcia o profilu rehabilitacyjnym. Zwraca szczególną uwagę na poprawność i dokładność wykonywanych ćwiczeń tak, aby były one efektywne i bezpieczne. Gabrysia jest osobą uśmiechniętą i pełną energii, a praca z ludźmi to dla niej największa przyjemność. W wolnym czasie biega oraz uwielbia chodzić po górach.

 • Dorota Saganowska

  Dorota Saganowska

  Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, magister fizjoterapii. Ukończyła kursy specjalistyczne takie jak Kinesiology Taping II stopnia oraz PNF (reedukacja nerwowo-mięśniowa). W programie ćwiczeń zawiera elementy metody PNF oraz treningu motorycznego. Doświadczenie w prowadzeniu grup zdobywała w jednostkach klinicznych warszawskich placówek szpitalnych i w trakcie kariery zawodniczej (przez wiele lat związana z warszawskim AWF jako aktywna siatkarka II ligii kobiet). Prywatnie pozytywnie zakręcona. Uwielbia sport, a elementy ukochanej siatkówki traktuje jako jedno z narzędzi w prowadzeniu zajęć. Obecnie na urlopie macierzyńskim

 • Kasia Seferyńska

  Kasia Seferyńska

  Absolwentka AWF w Warszawie, instruktorka fitness międzynarodowej organizacji IFAA, instruktorka sportu o specjalności siatkówka. Uczestniczka wielu szkoleń i warsztatów fitness. Jej pasją od dziecka jest siatkówka, ma za sobą wieloletnie doświadczenie jako zawodniczka, jak również jako trenerka. Wielka miłośniczka sportowego trybu życia. Podczas prowadzenia zajęć stawia przede wszystkim na poprawną technikę u podopiecznych, różnorodność proponowanych ćwiczeń oraz na pozytywną atmosferę. Czas wolny najchętniej spędza na łonie natury, z daleka od miejskiego zgiełku. Uwielbia jeździć na rowerze i chodzić po górach.

 • Kasia Sempolska

  Kasia Sempolska

  Doktor Nauk o Kulturze Fizycznej, certyfikowany terapeuta Integracji Sensorycznej, autorka programów “Aktywne 9 Miesięcy” oraz “Klub Aktywnej Mamy”, instruktorka rekreacji ruchowej, animatorka Sportu dla Wszystkich, wykładowca akademicki. Samodzielnie opracowała programy treningowe dla kobiet, dzięki którym stało się możliwe utrzymanie doskonałej kondycji w czasie ciąży oraz powrót do dawnej sprawności po porodzie. Kasia programy przetestowała na sobie będąc w ciąży ze swoimi dziećmi a potem czynnie uczestnicząc w prowadzonych przez siebie zajęciach. Jej zawód związany jest z jej pasją, stąd w ramach i poza wykonywaną pracą interesuje się formami ruchu należącymi do stylu Body&Mind (ciało&umysł) takimi jak joga, pilates czy Body Ball

 • Asia Stępkowska

  Asia Stępkowska

  Instruktor sportu o specjalności fitness. Uczestniczka wielu konwencji i warsztatów m. in. Profi Fitness, Reebok University, Circus Fitness Convention. Jej ulubine zajęcia to Step, Fat Burning oraz Stretching. Specjalizuje się w zajęciach wzmacniających i w ćwiczeniach równoważnych. Pełna pasji i pozytywnej energii. Kocha pracę z ludźmi, życie, muzykę, kino oraz spotkania z przyjaciółmi. Swoim zapałem potrafi zmobilizować do dużego wysiłku.

 • Magdalena Szast

  Magdalena Szast

  Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej na kierunku psychodietetyka. Od 1997 roku instruktor rekreacji ruchowej. Miłośniczka nurtu body & mind. Po 20 latach pracy w korporacjach przewartościowała i zrewolucjonizowała swoje życie. Zafascynowana jogą, najstarszą gimnastyką cielesno-mentalną. Podczas zajęć zwraca szczególną uwagę na ustawienie kręgosłupa oraz na mięśnie stabilizujące postawę. Posiada certyfikat MENiS z licencją profesjonalnej masażystki. Uczestniczka szkoleń i konwencji z zakresu body & mind, m.in. OM Pilates School Mat I , Mat II, Pilates Small Ball, Bands and Rollers, Body Ball, Stretching, Zdrowy Kręgosłup wg SSA. Jako pulchna nastolatka zawsze walczyła o lepszą figurę i wyższą samoocenę. Odkryła, że ćwiczenia fizyczne to droga do lepszego samopoczucia i samoakceptacji. Powoli ruch stawał się jedną z jej pasji. Pasjonatka biegania i metody pilates. Pasja i praca to teraz dla niej sposób na życie. Prywatnie mama 2 córek, miłośniczka psów i przyjaciółka dzikiej przyrody.

 • Joanna Zawadzka

  Joanna Zawadzka

  Absolwentka AWF im. Józefa Piłsudskiego, mgr wychowania fizycznego. Instruktor piłki siatkowej, pływania, instruktor fitness i pilates oraz dyplomowana masażystka. Z fitnessem związana od 2008 roku. Uczestniczka wielu szkoleń fitness i szkoleń prozdrowotnych prowadzonych przez polskich oraz zagranicznych nauczycieli. Technika wykonywania ćwiczeń jest dla niej kluczowa, jednak podczas prowadzenia zajęć nie może zabraknąć dobrej energii i zabawy. Fanka życia z pasją i w zgodzie ze sobą.