Zmiana w grafiku

Od środy 18 października  w naszym grafiku pojawi się drobna zmiana:
- zajęcia Pump z Angeliką w środy o godzinie 20.00 -  zmiana na zajęcia ABS.
Uwaga! Zajęcia Pump zostają przesunięte na godzinę 21.00

Trening caceńko!

Czy wiesz, że tylko w Puelli w ramach karnetu na siłownię możesz zawsze liczyć na pomoc i wsparcie naszego instruktora? On specjalnie  dla Ciebie rozpisze trening indywidualny i będzie pomagał Ci podczas pobytu na siłowni. A to co najfajniejsze, to fakt, iż nic za to dodatkowo nie płacisz!

Czy wiesz, że w ramach karnetu na zajęcia oferujemy Ci trening funkcjonalny z wykwalifikowaną fizjoterapeutką  lub trening obwodowy na zajęciach fitness? I znowu nie potrzebujesz wydawać dodatkowych pieniędzy. Wystarczy, że masz kartę zewnętrzną lub aktywną kartę klubową! Czyli nic dodatkowo nie płacisz!

I właśnie to nas różni od innych klubów :) Zapraszamy!

Jesienny gafik od 11 września

Od poniedziałku 11 września zmieniamy grafik na jesienny! Zapraszamy do nowych grup! Trening Funkcjonalny z dyplomowaną fizjoterapeutką, Zumba Gold, Aktywna Pani w godzinach popołudniowych oraz nowa grupa zajęć Pilates to tylko wybrane propozycje. Aby poznać najaktualniejszy grafik w Puelli kliknij TUTAJ

Karty zewnętrzne - zasady

Drogie Panie - posiadaczki kart zewnętrznych. Informujemy, iż obowiązują następujące zasady zgłaszania i odwoływania rezerwacji zajęć dla posiadaczek kart zewnętrznych:
- dokonywanie rezerwacji jest możliwe po wpłaceniu kaucji- anulowanie rezerwacji jest możliwe z jednodniowym wyprzedzeniem (najpóźniej w dniu poprzedzającym zajęcia).
- dokonywanie rezerwacji na zajęcia trwające dużej niż 1 godzinę zajęciową (50 min) jest możliwe tylko w dniu odbywania się w/w zajęć.
- dokonywanie rezerwacji na pozostałe zajęcia jest możliwe na najbliższe 7 dni czyli na jeden tydzień.
Informacje dla
kart Multisport na www.benefitsystems.pl 
kart FitProfit na www.fitprofit.pl 
dla kart OK System www.oksystem.pl