Weekend otwarty 22-23 września

Zapraszamy serdecznie na weekend otwarty w naszym klubie. W dniach 22-23 września (sobota-niedziela) w godz.8.00-16.00 witamy wszystkich ochoczo i z uśmiechem na twarzy:) Rozwiążemy wszelkie dylematy, a szczególnie w przypadku, gdy jest to pierwsza wizyta w fitness klubie :)
UWAGA!!!!! W tych dniach wstęp na wszystkie zajęcia i na siłownię jest bezpłatny!!!

SOBOTA 22 września:
  8.30 ABS
  9.00 JOGA DYNAMICZNA
  9.30 TBC
10.00 AKTYWNE 9 MIESIĘCY
10.30 SHAPE
11.30 PILATES
12.30 SALSATION

NIEDZIELA 23 września:
  8.30 SHAPE

  9.00 JOGA PROZDROWOTNA
  9.30 ABS
10.00 PILATES
10.30 TBC
11.30 ZDROWE PLECY
12.30 ZUMBA

Marzena Urbańska nieobecna

Jest nam niezmiernie przykro poinformować, iż z powodów zdrowotnych nasza ukochana instruktorka Marzenka nie jest w stanie obecnie prowadzić swoich zajęć. Z informacji, jakie posiadamy, wiemy, że absencja będzie długa, choć nie znamy jeszcze wytycznych. Dlatego bardzo prosimy o wyrozumiałość wobec osób, które teraz prowadzą zajęcia. Postaramy się znaleźć jak najlepsze rozwiązanie w tej trudnej sytuacji, zważywszy, że Marzenka prowadziła u nas bardzo wiele grup. Bardzo przepraszamy i czekamy na pozytywny koniec tej historii. 

Nowy grafik - start 17 września!

Od poniedziałku 17 września zmieniamy grafik na jesienny! Zapraszamy do nowych grup! Joga prozdrowotna, Joga dynamiczna, Salasation, Shape & Stretching, więcej zajęć Pilates, dodatkowe Zdrowe Plecy, bogatsza oferta w weekendy - tym witamy Was tej jesieni:) Chcesz więcej informacji? Kliknij TUTAJ

Karty zewnętrzne - zasady

Drogie Panie - posiadaczki kart zewnętrznych. Informujemy, iż obowiązują następujące zasady zgłaszania i odwoływania rezerwacji zajęć dla posiadaczek kart zewnętrznych:
- dokonywanie rezerwacji jest możliwe po wpłaceniu kaucji- anulowanie rezerwacji jest możliwe z jednodniowym wyprzedzeniem (najpóźniej w dniu poprzedzającym zajęcia).
- dokonywanie rezerwacji na zajęcia trwające dłużej niż 1 godzinę zajęciową (50 min) jest możliwe tylko w dniu odbywania się w/w zajęć.
- dokonywanie rezerwacji na pozostałe zajęcia jest możliwe na najbliższe 7 dni czyli na jeden tydzień.
Informacje dla
kart Multisport na www.benefitsystems.pl 
kart FitProfit na www.fitprofit.pl 
dla kart OK System www.oksystem.pl